X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Transakcja Elektron

2008-09-29 10:49 poniedziałek
Ruszyła najnowsza transakcja NWAI i Royal Polska TUnŻ - transakcja Elektron.  Jest to certyfikat ubezpieczeniowy w formie ubezpieczenia na życie i dożycie.

Jego horyzont inwestycyjny wynosi trzy lata, a minimalna kwota inwestycji to 100 tys. zt. Potencjalne zyski zależą od wartości Indeksu Phelix Baseload, który odzwierciedla średnie ceny energii na rynkach niemieckim i austriackim. Partycypacja w premii kształtuje się w przedziale 70-100 proc. i ostatecznie zostanie określona 30 października. Emitent gwarantuje 95-procentową ochronę kapitału. W przypadku umorzenia w pierwszym roku oplata manipulacyjna wynosi 5 proc. inwestycji. Subskrypcja papierów trwa do 23 października

Transakcja Elektron została przygotowana z myślą wykorzystania olbrzymiego potencjału energii elektrycznej. Prąd używany jest praktycznie we wszystkich aspektach życia, a także jest niezbędny dla rozwoju gospodarki w zakresie produkcji, w sferze usług, transportu, jak również dla komfortu życia. Najnowszy produkt uwzględnia również ogólnoświatowe tendencje i czynniki zewnętrzne, takich jak przede wszystkim wpływ ceny surowców do produkcji energii, ich ograniczoną podaż, a także wzrosty kosztów emisji CO2.

Źródło: NWAI

JT
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wskaźnik alokacji - określa część składki inwestowanej w ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.