X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

AEGON: Nowe ubezpieczenia w pakiecie Pod Opieką

2011-03-10 08:26 czwartek
AEGON TU na Życie S.A. poszerza ofertę dodatkowych ubezpieczeń w ramach pakietu „Pod Opieką AEGON” o ubezpieczenia chroniące zdrowie.

Rozszerzony pakiet ubezpieczeń dodatkowych obejmuje: pobyt ubezpieczonego w szpitalu, całkowitą i trwałą niezdolność Ubezpieczonego do pracy, poważne zachorowania, operacje medyczne Ubezpieczonego oraz przejęcie opłacania składek na wypadek całkowitej i trwałej niezdolności Ubezpieczonego do pracy.

Umowy mogą zostać zawarte przez Klientów posiadających ubezpieczenia ochronne (AEGON Bezpieczni Bliscy, AEGON Bezpieczni Bliscy i Ja), ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (Multi PIN AEGON 2008, Multi PIN AEGON 2008 Plus, Multi PIN AEGON 2008 Prestige, Multi PIN AEGON 2008 Prestige Plus, Multi PIN AEGON Firma, Multi PIN AEGON 2008 Lokata, Multi PIN AEGON 2008 Lokata Prestige oraz PIN AEGON Rentier) oraz Gwarantowany Program Emerytalny Plus.

Umowy mogą zostać zawarte przez Klientów w wieku 18-64 lata.

- Rozszerzenie palety dostępnych umów dodatkowych pozwala zaoferować klientom korzystającym z naszych podstawowych produktów inwestycyjnych dodatkową ochronę zdrowia. Jest to też kolejny krok zmierzający do zwiększenia udziału produktów ochronnych w strukturze sprzedaży AEGON TU na Życie S.A. – powiedział Michał Biedzki, Szef Grupy AEGON w Polsce.

Informacja prasowa Aegon z dnia 09.03.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cesja - umowa oznaczająca przeniesienie przez cedenta ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.