X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Amplico Life - dynamiczny rozwój

2009-11-23 11:05 poniedziałek
Amplico Life radzi sobie doskonale w czasie zawirowań gospodarczych. Podczas gdy rynek po dwóch kwartałach odnotował spadek przypisu składki o 25 procent, Amplico Life miało dynamikę dodatnią. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji oraz zróżnicowanej ofercie nawet w czasie kryzysu spółka Amplico Life pozostaje jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się towarzystw ubezpieczeń na życie w Polsce.

„Blisko 5-procentowa dynamika sprzedaży po I półroczu 2009, ma szczególny wymiar zwłaszcza w okresie spowolnienia niektórych kategorii ubezpieczeń. Przypis składki brutto po dwóch kwartałach 2009 na poziomie 853,5 mln zł pokazuje, że Amplico Life jako Towarzystwo z 19-letnim doświadczeniem na polskim rynku ubezpieczeń jest doskonale przygotowane do funkcjonowania w warunkach zmieniającej się koniunktury” – mówi Łukasz Kalinowski, Prezes Zarządu Amplico Life.

Amplico Life buduje długoterminowe relacje z Klientami, dlatego stale rozwija i szkoli sieć sprzedaży. Nowoczesny, wymagający konsument wymaga nowoczesnej i profesjonalnej obsługi, które oferują agenci Amplico Life.

Siłą Amplico Life jest zróżnicowanie sieci sprzedaży i sposobów dotarcia do Klienta. Każdemu Klientowi umożliwiamy dostęp do naszej oferty w sposób, który mu najbardziej odpowiada. Są to agenci ubezpieczeniowi, którzy w bezpośrednim kontakcie wspierają Klientów przy wyborze produktów ubezpieczeniowych, inwestycyjnych oraz emerytalnych. Korzystamy również z niezależnych pośredników, banków i innych instytucji finansowych oraz sprzedaży bezpośredniej. Ważną częścią naszego biznesu są ubezpieczenia grupowe oraz plany emerytalne w zakładach pracy” – podkreśla Łukasz Kalinowski

W tworzeniu produktów Amplico Life szczególnie podkreśla potrzebę zabezpieczenia klientów na każdym etapie życia. Poprzez agentów i komunikację z rynkiem Amplico Life edukuje Polaków w zakresie dodatkowego ubezpieczania na emeryturę. Znaczne zwiększenie świadczeń emerytalnych jest możliwe chociażby poprzez regularne odkładanie części swoich dochodów.

Zawsze jest odpowiedni czas na dodatkowe, systematyczne oszczędzanie na emeryturę i spowolnienie gospodarcze nikogo z tego obowiązku nie zwalnia. Ważne jest, aby każda Polka i każdy Polak odkładali na dodatkową emeryturę co najmniej 10% swoich dochodów. Wtedy zapewnią sobie dostatnią przyszłość,a każdy z nas szacunek i wdzięczność naszych Klientów oraz satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.” – mówi Łukasz Kalinowski.

źródło: Informacja prasowa Amplico Life z 18.11.09
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Gwarantowana suma ubezpieczenia - to określona w polisie kwota, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.