X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Amplico Life S.A. otrzymało tytuł „Wielkiej Perły Polskiej Gospodarki 2009”

2009-11-25 10:40 środa
W rankingu Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk (INE PAN) i magazynu „Polish Market” Amplico Life zostało uhonorowane tytułem „Perły Polskiej Gospodarki 2009” w kategorii „Perły Wielkie”.

Jest to już 8 wyróżnienie dla Amplico Life S.A. przyznane przez ekspertów INE PAN za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Eksperci INE PAN każdego roku oceniają ponad 2 000 tysiące firm. Co warto podkreślić w 2009 roku jedynie 114 z nich spełniło warunki rankingu.

Ranking "Perły Polskiej Gospodarki", przygotowywany jest corocznie przez prestiżowe grono profesorów z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk przy współpracy z Ministerstwem Gospodarki i obejmuje dwie grupy przedsiębiorstw: pierwszą - o przychodach co najmniej 100 milionów złotych, drugą - o przychodach co najmniej 1 miliarda złotych (kategoria „Perły Wielkie”). Pozycja na liście nie zależy jedynie od wielkości przedsiębiorstwa mierzonego wartością przychodów ogółem. „Perłami Polskiej Gospodarki” nazwane są najbardziej efektywne firmy - spośród wszystkich działających w Polsce – wyróżniające się pod względem dynamiki rozwoju, płynności finansowej oraz innych wskaźników, wśród których najważniejsze to: rentowność sprzedaży, wydajność pracy, wysokość zadłużenia.

Wśród tegorocznych laureatów rankingu „Perły Polskiej Gospodarki” jest również Amplico PTE S.A.– uhonorowane tym prestiżowym wyróżnieniem po raz trzeci z rzędu.

Ogłoszenie wyników nastąpiło 19 listopada br. podczas uroczystej Gali „Pereł Polskiej Gospodarki” w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie.

źródło: Informacja prasowa Amplico Life z 20.11.09
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Diagnostyka - rozpoznawanie choroby przez wykwalifikowany personel ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.