X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Bezpieczne jutro – ubezpieczenie na życie i dożycie z regularną składką w Deutsche Bank PBC

2010-06-21 08:01 poniedziałek
Deutsche Bank PBC we współpracy z TU Allianz Życie wprowadził do oferty nowy produkt ubezpieczeniowy z regularną składką - „Bezpieczne jutro”. To rozwiązanie w formie polisy na życie i dożycie zapewnia klientowi gwarancję wypłaty ustalonej z góry sumy ubezpieczenia.

- „Bezpieczne jutro” jest ciekawą alternatywą dla długoterminowych planów finansowych. Klient objęty jest ochroną ubezpieczeniową na życie i dożycie.. W razie jego śmierci w trakcie trwania ubezpieczenia, środki gwarantowane zostaną przekazane uposażonym, co pozwoli na finansowe zabezpieczenie bliskich. Suma ubezpieczenia zostanie również wypłacona w przypadku dożycia końca okresu polisy - mówi Anna Piskorska z Departamentu Centrum Inwestycyjne Deutsche Bank PBC.

Minimalny okres ubezpieczenia wynosi 5 lat, a maksymalny 52 lata, przy czym na koniec okresu ubezpieczenia wiek klienta nie może przekroczyć 71 lat.

Wysokość sumy ubezpieczenia określa klient. W chwili zawarcia umowy może ona wynieść minimalnie 5 tys. zł. Nie ma ograniczeń dotyczących kwoty maksymalnej, przy jednoczesnej ocenie ryzyka dokonywanej dla danego przypadku przez TU Allianz Życie. Dla kwot w wysokości do 150 tys. zł obowiązuje uproszczona procedura przystąpienia do ubezpieczenia oparta na Deklaracji dobrego stanu zdrowia. Co ważne, wypłacona suma ubezpieczenia zwolniona jest z podatku od spadków i darowizn, jak również z podatku od zysków kapitałowych.

Składki w wysokości minimum 100 zł mogą być opłacane w zależności od indywidualnych preferencji klienta z częstotliwością: miesięczną, kwartalną, półroczną lub roczną. Ubezpieczony może również powiększać wpłaty o składkę indeksacyjną (zwiększającą składkę regularną) w dowolnej kwocie lub dokonywać w wybranym momencie wpłat doraźnych w wysokości min. 500 zł. Produkt jest elastyczny. Istnieje możliwość zawieszenia opłacania składek raz na 4 lata przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub też przejścia na ubezpieczenie bezskładkowe.

Kontakt:

Sabina Salamon
Rzecznik Prasowy
Al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
tel. +48 (22) 339 95 05
tel.kom.: +48 510 001 100
E-mail: sabina.salamon@db.com

Informacja prasowa Deutsche Bank z dnia 16.06.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Poręczenie cywilne - jest to umowa, w której ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.