X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Cardif debiutuje na rynku polis strukturyzowanych

2011-03-11 08:26 piątek
Firma Cardif, przy współpracy z BNP Paribas Fortis stworzyła produkt strukturyzowany w formie ubezpieczenia na życie i dożycie oparty o WIBOR 3M, debiutując tym samym na rynku polis strukturyzowanych.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup WIBOR PROFIT, otrzymają stuprocentową gwarancję zwrotu kapitału na koniec inwestycji. Ponadto, dzięki formie ubezpieczenia na życie i dożycie, zysk z inwestycji jest zwolniony z podatku od dochodów kapitałowych.

Okres inwestycji wynosi 2 lata. Produkt umożliwia otrzymanie nieopodatkowanego zysku w postaci premii oraz 100-procentową gwarancję zwrotu kapitału na koniec inwestycji. Maksymalny zysk z WIBOR PROFIT tj. 7 proc. w skali roku odpowiada rocznej lokacie bankowej w wysokości 8,64 proc. Ponadto, klienci banku mogą nabyć produkt bez żadnych opłat. Minimalna kwota inwestycji wynosi 5 tys. zł.

Informacja prasowa Cardif z dnia 10.03.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym - rodzaj ubezpieczenia, które łączy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.