X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Compensa: nowa oferta ubezpieczeń grupowych na życie

2009-11-09 08:10 poniedziałek
Compensa TUnŻ S.A. Vienna Insurance Group wprowadza nową, konkurencyjną ofertę ubezpieczeń grupowych przygotowaną w dwóch wariantach:
 • pakietowe ubezpieczenie grupowe dla grup składających się z 3 – 25 osób;
 • indywidualnie kwotowane ubezpieczenie dla grup powyżej 25 osób. 

Nowa oferta Compensy charakteryzuje się szerokim zakresem ochrony ubezpieczeniowej, która poza standardowymi ryzykami (np. zgon rodziców i urodzenie dziecka) obejmuje m.in.: 
 • dla ubezpieczonego: poważne zachorowanie, pobyt w szpitalu, operację chirurgiczną, niezdolność do pracy, śmierć w wyniku wypadku przy pracy czy wypadku komunikacyjnego;
 • dla współubezpieczonych: poważne zachorowanie małżonka, poważne zachorowanie dziecka, pobyt w szpitalu, uszczerbek na zdrowiu;
 • świadczenie assistance – standardowo we wszystkich ubezpieczeniach pakietowych. 

Compensa przygotowując ofertę ubezpieczeń grupowych zwróciła szczególną uwagę na uproszczenie procesu zawarcia umowy ubezpieczenia i jego atrakcyjność cenową. Ponadto nowy produkt Compensy umożliwia klientom:
 • przystąpienie do ubezpieczenia małżonków i partnerów pracowników,
 • zawarcie umowy dla grup liczących nawet 3 osoby,
 • indywidualną kontynuację ubezpieczenia z nielimitowanym wiekiem corocznego odnawiania,
 • przystąpienie do ubezpieczenia osób przebywających na zwolnieniu lekarskim trwającym nie dłużej niż 21 dni,
 • przystąpienie do ubezpieczenia na początku trwania umowy ubezpieczenia bez karencji lub z krótkimi okresami ograniczenia odpowiedzialności,
 • przystąpienie do ubezpieczenia osób niezwiązanych umową o pracę (np. umowa zlecenia).

W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Marek Gołębiewski
Tel. 022 501 62 01
e-mail: marek.golebiewski@compensa.com.pl

Informacja prasowa Compensa TUnŻ S.A. Vienna Insurance Group z 06.11.09
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Beneficjant - Beneficjent to inaczej uposażony, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.