X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Concordia promuje profilaktykę

2011-02-10 08:29 czwartek
36 możliwości wyboru oferty dostosowanej do potrzeb Klienta – to jedna z unikatowych cech nowego produktu Concordii – Życie Plus, który trafił do sprzedaży. Jego cechą charakterystyczną jest promowanie postaw i profilaktyki w życiu Klienta za pomocą wypłaty dodatkowych świadczeń wchodzących w skład "standardowych" ryzyk.

Klienci posiadający Życie Plus będą mogli otrzymać do 50% więcej odszkodowania, jeśli regularnie chodzili na badania, zapinali pasy, bądź jeździli komunikacją publiczną. To nowość na rynku ubezpieczeń. Do tej pory żadne Towarzystwo nie promowało w ten sposób profilaktycznych postaw Klientów – zapewnia Lesław Skibiński, Dyrektor Biura Ubezpieczeń Osobowych Concordii.  Do tej pory Towarzystwa nie proponowały wyższych wypłat ubezpieczenia w zamian za świadome dbanie o swoje zdrowie i życie, co jest praktyką stosowaną wśród ubezpieczycieli na innych rynkach europejskich.

Życie Plus to dedykowany dla Klienta indywidualnego produkt, który zakresem ubezpieczenia jest zbliżony do funkcjonujących na rynku ubezpieczeń grupowych, dostępnych do tej pory tylko dla Klientów ubezpieczanych przez zakłady pracy. Tworzyliśmy go też z myślą o małych firmach oraz osobach bezrobotnych i wykonujących wolne zawody – dodaje L. Skibiński.  

Istotą tego ubezpieczenia jest łatwy sposób zawierania, dający poczucie wygody zarówno Klientowi, jaki i Pośrednikowi, ponieważ zbudowany jest na zasadzie modułowej. Klient ma możliwość wyboru spośród 36 elementów, dostosowując ubezpieczenie do swoich indywidualnych potrzeb. To tak, jakby zaproponowano mu 36 ofert, a udało się uzyskać maksymalną prostotę i przejrzystość zawarcia. To Klient decyduje o szerokości ochrony, od niego zależy też wysokość składki. Bardzo istotnym elementem dla Ubezpieczonego jest fakt, że ochrona obowiązuje już od następnego dnia po wpłaceniu składki.

Życie Plus jest produktem unikalnym na rynku z kilku powodów. Najważniejsze z nich to: dodatkowe wypłaty dla dzieci, które zostały osierocone w wypadku, wypłaty za śmierć w wypadku komunikacyjnym pieszego, za trwały uszczerbek na zdrowiu, pokrycie kosztów przeszczepu w przypadku wystąpienia chorób nowotworowych czy wreszcie opłacanie całego czasu pobytu w szpitalu do wyczerpania sumy ubezpieczenia i wiele innych. Zabezpiecza również w przypadkach konieczności spłacenia zobowiązań (kredytów, kart, itd) i pokrywa koszty utrzymania, bez wnikania w rachunki w przypadku niezdolności do pracy. Finansuje – poprzez dzienne świadczenie – pobyt w szpitalu, dzięki czemu zapewnia lepsze warunki, opiekę pielęgniarską, rehabilitację czy sanatorium.

Przy tak samo lub podobnie brzmiących zakresach (np. trwały uszczerbek na zdrowiu) klienci mogą uzyskać świadczenie nawet, gdy nie stwierdzono uszczerbku na zdrowiu, a wiązało się to z uciążliwością leczenia lub otrzymać 75% dodatkowo, gdy wypadek miał duże konsekwencje zdrowotne.

Tak przygotowana oferta jest realizacją filozofii Concordii o solidności usługi ubezpieczeniowej, a nie konkurowaniu ceną, choć i tutaj firma nie pozostawia wolnego pola. Mimo szerokiej oferty ochrony w polisie Życie Plus, ubezpieczenie to skierowane jest do osób średnio i mało uposażonych.

Informacja prasowa Concordii z dnia 09.02.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ochrona tymczasowa - stosowana w ubezpieczeniach na życie, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.