X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Czy chronisz swój najcenniejszy majątek?

2011-03-03 09:12 czwartek
Katarzyna Pelnens
Co jest dla Ciebie najważniejsze? Jeśli twierdzisz, że samochód, dom lub inwestycje – jesteś w błędzie. Twoim największym aktywem jesteś TY sam! A dokładnie mówiąc – Twój potencjał zarobkowania, określany czasami jako ludzka wartość życia. Koncepcja ta oparta jest na wielu aspektach, przedstawiających każdego z nas jako maszynę do zarabiania pieniędzy. Nie brzmi to zbyt pochlebnie, jednak takie są realia rzeczywistości.
 
Każdego miesiąca, z roku na rok to właśnie Twoje dochody pozwalają normalnie funkcjonować całej rodzinie jako gospodarstwu domowemu. Rachunki są zapłacone, nie brakuje jedzenia na stole, a w okresie zimowym dzieci zawsze są ciepło ubrane. A teraz zatrzymaj się na chwilę – pomyśl – co by było, gdyby Ciebie zabrakło? Kto zapłaci czynsz? Kto kupi podręczniki do szkoły? Mija kolejny miesiąc, a Twoja rodzina pozostała bez środków do życia...


Kup ubezpieczenie
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Leczenie - działanie medyczne, które wedle ogólnie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.