X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Golden Profit w HDI Gerling

2009-01-29 10:08 czwartek
„Golden Profit” to nowy produkt oferowany w postaci ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. To elastyczne ubezpieczenie pozwalające na maksymalizację zysków dla tych wszystkich, którzy pragną systematycznie inwestować środki finansowe w krótszej perspektywie czasu. Pozwala na podejmowanie decyzji inwestycyjnych w każdym momencie trwania umowy ubezpieczenia i umożliwia zakończenie programu już po kilku latach jego trwania.

Umowa ubezpieczenia jest zawierana na czas nieokreślony z możliwością zakończenia umowy w dowolnym momencie jej trwania. Ubezpieczający może dokonywać płatności składki w trybie rocznym, półrocznym, kwartalnym lub miesięczny. Poprzez wpłaty dodatkowe istnieje możliwość korzystnego inwestowania nadwyżek finansowych. Jeżeli ubezpieczony umrze to jest mu wypłacana jedna z dwóch wyższych wartości: suma wypłaconych składek lub wartość indywidualnego rachunku z dnia śmierci.

Do wyboru są trzy warianty ubezpieczenia: Silver, Gold i Platinum. Ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy opiera się na renomowanych funduszach o zróżnicowanym stopniu ryzyka i wysokości osiąganych zysków. Fundusz lokuje w 37 funduszy z oferty 7 Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Umowę mogą zawrzeć osoby do 60 roku życia, niezależnie od stanu zdrowia.

Komentarz:
Uwagę w produkcie oferowanym przez HDI Gerling zwraca zwłaszcza uwagę dowolny stan zdrowia osoby ubezpieczającej się. Gulden Profit jest kolejnym produktem umożliwiającym unikniecie podatku Belki, oraz stawiającym na szerokie spektrum funduszy w których są lokowane aktywa. Odpowiada to dominującej tendencji unikania ryzyka związanego w inwestowanie w niepewne aktywa. Zyski w ten sposób mogą być mniejsze , ale pewniejsze.

Źródło: HDI Gerling

JT
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.