X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Grupowe ubezpieczenia na życie w AXA

2009-05-06 10:12 środa

Atrakcyjna Ochrona

Jak łatwo zauważyć oferta jest znacznie bogatsza niż w przypadku analogicznych polis indywidualnych. Warto zwrócić uwagę na ryzyka nie występujące u innych ubezpieczycieli, oraz rozszerzoną listę chorób objętych ochroną.  W ramach Optymalnego Wyboru wiele opcji dostępnych u ubezpieczycieli zostało rozszerzonych o dodatkowe możliwości:

 • Urodzenie się dziecka wymagającego leczenia, tj. wcześniaka, ocenionego przy urodzeniu poniżej 8 punktów w skali Apgar lub z wadą wrodzoną,
 • Czasowej niezdolności do pracy – wysokość wypłacanego świadczenia uzależniona jest od długości okresu, w którym Ubezpieczony ze względu na stan zdrowia nie może być aktywny zawodowo; istotą tego świadczenia jest wyrównanie dochodu pomniejszonego w związku z korzystaniem ze zwolnienia lekarskiego,
 • Osierocenia dziecka, w związku z którym świadczenie wypłacane jest w podwójnej wysokości, w przypadku śmierci obojga rodziców,
 • Pobytu w szpitalu na całym świecie; w tym przypadku dodatkowo podwyższono świadczenie wypłacane w związku z wypadkiem przy pracy, zapewniono dodatkowe świadczenia w przypadku pobytu na OIOM-ie, pobytu w sanatorium, a także w związku z rekonwalescencją,
 • Poważnego zachorowania obejmującego aż 23 jednostki chorobowe, w tym zakażenie wirusem HIV w wyniku transfuzji krwi, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, czy choroba Creutzfeldta-Jakoba, ilość wypłacanych świadczeń nie jest limitowana,
 • Pobytu dziecka w szpitalu, bez względna na przyczynę hospitalizacji,
 • Poważnego zachorowania dziecka obejmującego m.in. wystąpienie sepsy, zakażenia pneumokokowego.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
 • 2014-12-30 10:07 wtorek ~ada | [+] odpowiedz
  ja jestem ubezpieczona w firmie ubezpieczeniowej z Garwolina, ubezpieczony mam tam też samochód i jestem bardzo zadowolona. zainteresowanym podaję stronę www.ubezpieczeniagarwolin.pl
 • 2012-10-22 11:51 poniedziałek ~Justyna | [+] odpowiedz
  Płacę od prawie 2lat składkę i w ostatnim czasie trafiłam do szpitala. Leżałam na oddziale 8 dni ale nie dostałam ani grosza za pobyt w szpitalu, bo oczywiście Towarzystwo zawsze sobie znajdzie jakiś ... czytaj dalej »
 • 2009-10-18 11:14 niedziela ~bury justyna | [+] odpowiedz
  tu justyna bury.wyslalam do panstwa wniosek o wyplacenie swiadczen ubezpieczenie o operacje.ile czeba czekac na decyzje i informacje.jestem ubezpieczona ubezpi.grupowym.21.10.09 czeka mnie 2 operacja ... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Uposażony - Uposażony – inaczej beneficjent; osoba ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.