X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

ING Życie: nowe ubezpieczenie Ochrona+

2011-01-19 08:40 środa
W ofercie towarzystwa ING Życie pojawiło się nowe ubezpieczenie Ochrona+. Zapewnia ono finansowe wsparcie w razie śmierci, całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji oraz czasowej niezdolności do pracy. Stanowi także zabezpieczenie spłaty kredytu bankowego lub innych zobowiązań finansowych. Istotnym wyróżnikiem polisy jest zapewnienie kompleksowej ochrony w atrakcyjnej cenie.

Ubezpieczenie Ochrona+ posiada wyjątkowo niską składkę w stosunku do zakresu udzielanej ochrony. Przykładowo, 35-letnia kobieta zapłaci jedynie 40 zł miesięcznie za 5-letnie ubezpieczenie na sumę 210.000 zł, wypłacaną w razie śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji” – mówi Adam Gawryła, Menedżer ds. Produktów w ING Życie. „Pamiętajmy jednak, że wysokość składki nie jest dla wszystkich taka sama. Jej cena zależy od sumy, na jaką chcemy się ubezpieczyć, okresu ubezpieczenia oraz naszego wieku, płci, stanu zdrowia i stylu życia.”

Ochrona+ jest zawierana na czas określony. Polisę można kupić na minimum 5 lat lub dłużej, w zależności od indywidualnych potrzeb. Klient sam decyduje na jak długo potrzebuje ochrony, samodzielnie wybierając okres ubezpieczenia. ING Życie gwarantuje, że w tym czasie opłacana składka nie ulegnie zmianie.

Atutem polisy Ochrona+ jest również możliwość jej rozszerzenia o dodatkową ochronę np. na wypadek ciężkiej choroby, pobytu w szpitalu i operacji. Oznacza to, że jeżeli ubezpieczony poważnie zachoruje, to otrzyma dodatkowe pieniądze, które będzie mógł wykorzystać w dowolny sposób, np. na leczenie, niezależnie od miejsca na świecie, w którym zachorował lub przebywał w szpitalu” – wyjaśnia Adam Gawryła.

Nowe ubezpieczenie oferowane przez ING Życie to rozwiązanie dla osób, które za niewielką kwotę chcą zapewnić swoim najbliższym bezpieczeństwo finansowe. W życiu nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, warto jednak być przygotowanym na różne sytuacje.

Informacja prasowa ING Życie z dnia 18.01.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Składka jednorazowa - jednorazowa wpłata kwoty, jaką zobowiązany ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.