X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

ING Życie wystartowało z nową kampanią

2009-11-26 10:19 czwartek
„Ubezpiecz życie” – takim hasłem ING zachęca do korzystania z ubezpieczeń na życie.

Nowa kampania ING Życie rozpoczęła się 22 listopada 2009 r. i potrwa do końca grudnia. W kampanii wykorzystywana jest telewizja, internet oraz outdoor. W spocie telewizyjnym wystąpił związany z firmą od 11 lat Marek Kondrat. 15-sekundowy film podkreśla wieloletnie doświadczenie ING na polskim rynku ubezpieczeń na życie i skalę prowadzonego biznesu oraz kieruje do strony www.ingżycie.pl. Reklama emitowana jest w TVP, TVN, Polsacie i stacjach tematycznych jak TVN 24, TVN CNBC Biznes czy Discovery Channel.

Chcemy przekonywać ludzi, że warto ubezpieczać się na życie i wybierać do tego odpowiednią firmę – specjalistę w tej dziedzinie – jakim niewątpliwie jest ING Życie” – mówi Anna Grzelońska, dyrektor ds. komunikacji marketingowej ING Życie.

Na stronie www.ingżycie.pl ING uruchomiło specjalną podstronę „Ubezpiecz życie”, która w przystępny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia związane z ubezpieczeniami na życie. „Co to są ubezpieczenia na życie?”, „dlaczego warto ubezpieczać życie?”, „w jaki sposób to zrobić?” – odpowiedzi na te pytania przedstawione są w atrakcyjnej graficznie formie i treści. Specjalny kalkulator umożliwia oszacowanie sumy ubezpieczenia odpowiadającej potrzebom.

Kampania outdoorowa realizowana będzie od 1 grudnia w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Na wielkoformatowych siatkach pojawi się hasło „Ubezpiecz życie”. Kreacja nawiązuje do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Kontakt

Beata Zduńczyk-Skup
Rzecznik Prasowy
beata.zdunczyk-skup@ingcentrala.pl
tel.: 022 522 00 14
mobile: +48608009300

Piotr Papaj
Zastępca Rzecznika Prasowego
piotr.papaj@ingcentrala.pl
tel.: 022 522 05 18
mobile: +48515222162

Informacja prasowa ING TUnŻ z 24.11.09
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
  • 2009-12-18 16:35 piątek ~rom | [+] odpowiedz
    Kampania tylko po co??? Do 2013 roku ing zamierza odsprzedać konkurencji sektor ubezpieczeń aby spłacić zadłóżenie do skarbu Państaw. Czyli jak mam to rozumieć nabijamy ludzi w butelkę...Może niech w... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kaucja - suma pieniędzy, która stanowi zabezpieczenie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.