X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

ING Życie wzmacnia swoją pozycję w kujawsko-pomorskim

2011-04-22 08:24 piątek
W Bydgoszczy została otwarta placówka franczyzowa ING Życie. Jest to 17 oddział tego typu w Polsce, posiadający kompleksową ofertę produktów z zakresu ubezpieczeń, bankowości oraz zarządzania aktywami.

Dzięki nowej placówce mieszkańcy miasta mają łatwiejszy dostęp do usług oferowanych przez ING Życie. W oddziale mogą m.in. zawrzeć polisę na życie, przystąpić do funduszu emerytalnego, wykupić jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych, czy wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny. Istnieje także możliwość skorzystania z porad przedstawiciela ubezpieczeniowo-finansowego, który pomoże wybrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające potrzebom klientów. Nowy oddział w Bydgoszczy mieści przy ulicy Jagiellońskiej 109/44 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

„Dla ING Życie satysfakcja klienta jest na pierwszym miejscu. Jednak, aby poznać opinie Polaków na temat  rozwiązań ubezpieczeniowo- finansowych trzeba być blisko nich. Dlatego firma stopniowo rozbudowuje sieć franczyzową. Pozwoli to w przyszłości na tworzenie produktów jeszcze lepiej odpowiadających na potrzeby klientów” – mówi Zbigniew Rafalski, dyrektor filii franczyzowej w Bydgoszczy. „Nowa placówka zapewni mieszkańcom miasta łatwiejszy dostęp do usług oraz porad specjalistów z zakresu finansów osobistych”.

Informacja prasowa ING Życie z dnia 21.04.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Składka regularna - suma pieniędzy wypłacana ubezpieczycielowi, częstotliwość ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.