X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku” przygotowany przez ING Bank Śląski i ING TUnŻ

2011-02-04 08:19 piątek
ING Bank Śląski we współpracy z ING Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie zaoferował klientom nowy produkt strukturyzowany - Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku”. Zagwarantowany dochód wynosi 12% netto (bez podatku) w okresie inwestycji wynoszącym 36 miesięcy. Subskrypcja potrwa od 2 do 16 lutego br.

Nasze wieloletnie doświadczenia na rynku produktów strukturyzowanych wskazują, ze charakter produktu powinien być jak najlepiej dostosowany zarówno do wiedzy, jak i doświadczenia inwestycyjnego jego potencjalnego nabywcy. Dlatego wprowadziliśmy nowy produkt, który w nieco inny sposób niż dotychczas rozkłada akcenty pomiędzy gwarancją zysku a właściwą inwestycją. Gwarantowany dochód w wysokości 12% w skali 36 miesięcy odpowiada oprocentowaniu 4,94% rocznie na tradycyjnej lokacie. Przy uwzględnieniu elementu inwestycyjnego, który może przynieść klientom dodatkowy dochód netto 1% za każdy rok inwestycji, całkowity dochód z „Gwarancji Zysku” może być porównywalny do tradycyjnej lokaty oprocentowanej w wysokości 6,17% w stosunku rocznym” – powiedział Dariusz Maliszewski, Manager Wydziału Produktów w ING Banku Śląskim.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku” jest 36-miesięcznym ubezpieczeniem na życie i dożycie, w którym ochronę ubezpieczeniową zapewnia ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Najważniejsze parametry produktu to:
  • zapewniony co najmniej 12% zysk za okres inwestycji,
  • przystąpienie do ubezpieczenia nie wiąże się z dodatkowymi opłatami,
  • brak podatku Belki od dochodu uzyskanego w okresie inwestycji,
  • wpłaty dokonane na poczet składki w okresie subskrypcji będą oprocentowane 3% w skali roku,
  • odsetki naliczone za okres subskrypcji powiększają wpłatę na poczet składki.
Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku” dostępny jest we wszystkich oddziałach ING Banku Śląskiego, jak również za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej INGBankOnLine.

Informacja prasowa ING z dnia 02.02.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Świadczenie - kwota, którą zakład ubezpieczeń wypłaca ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.