X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Karta kredytowa z polisą na dziecko

2010-08-24 08:59 wtorek
Allianz Bank wprowadził do swojej oferty kolejną nową kartę kredytową - Allianz Dziecko. Dzięki niej nie tylko możemy korzystać z limitu kredytowego, ale dodatkowo z każdą wydaną złotówką automatycznie odkładamy środki na przyszłość swojego dziecka.

Karta kredytowa Allianz Dziecko jest połączeniem dwóch produktów: bankowej karty kredytowej z produktem ubezpieczeniowym – polisą posagową. Takie połączenie daje posiadaczowi karty Allianz Dziecko możliwość korzystania ze wszystkich benefitów, jakie oferuje nowoczesna i bezpieczna karta kredytowa oraz nowatorska polisa ubezpieczeniowa z jednoczesnym budowaniem finansowego bezpieczeństwa swojego dziecka.

Allianz Bank, dzięki wykorzystaniu wariantu inwestycyjnego ubezpieczenia zawartego w karcie kredytowej Allianz Dziecko, daje klientom możliwość zapewnienia środków finansowych ubezpieczonemu dziecku w określonym momencie jego życia. Można w ten sposób zgromadzić środki na przykład na naukę, zagraniczne studia, czy wkład własny przy zakupie pierwszego mieszkania. Kapitał ten budowany jest poprzez długoterminowe oszczędzanie w ramach składek wpłacanych na ubezpieczenie Allianz Dziecko.

Klient korzystający z karty kredytowej w ramach składki podstawowej co miesiąc wpłaca na rachunek polisy swojego dziecka kwotę w wysokości minimum 100 zł miesięcznie. Opłata ta jest pobierana automatycznie na podstawie polecenia zapłaty z rachunku karty kredytowej. Dodatkowo co miesiąc Allianz Bank przelewa klientowi na rachunek ubezpieczenia 1% od sumy dokonanych przez posiadacza karty transakcji bezgotówkowych. Tym samym za każdym razem, kiedy klient płaci za swoje zakupy kartą, część tej kwoty jest odkładana na przyszłość jego dziecka. Oprócz składek regularnych Allianz Bank daje również posiadaczom nowej karty kredytowej możliwość opłacania składek dobrowolnych wpłacanych w dowolnym momencie oraz w dowolnej wysokości. Co istotne, klient ma możliwość zmienić rodzaj posiadanego ubezpieczenia na ubezpieczenie bezskładkowe .
 

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.