X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

MACIF najbardziej godnym zaufania ubezpieczycielem

2009-03-03 11:04 wtorek

W badaniu „ European Trusted Brands 2008” przeprowadzonym przez Wydawnictwo Reader’s Digest, konsumenci uznali markę MACIF za najbardziej godną zaufania wśród francuskich towarzystw ubezpieczeniowych.

Według wyników jednego z największych europejskich badań konsumenckich „European Trusted Brands” przeprowadzonego w 2008 r. przez Wydawnictwo Reader’s Digest, MACIF jest marką, którą francuscy konsumenci darzą największym zaufaniem wśród towarzystw ubezpieczeniowych. Respondenci oceniali marki również pod względem jakości, wartości, wizerunku oraz zrozumienia potrzeb Klienta.

W sondażu „European Trusted Brands 2008”, w całej Europie oddanych zostało ogółem ponad 280 000 głosów oraz zostało wymienionych ogółem ponad 120 000 różnych marek.

Zasady, które przyczyniły się do wysokiej oceny marki przez konsumentów są stosowane przez MACIF także w Polsce w ramach działalności MACIF Życie TUW, jedynego w kraju towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych, które oferuje produkty ubezpieczenia na życie dla szerokiego kręgu odbiorców.


Kontakt dla mediów

MACIF Życie TUW
Barbara Neau +48 22 653 43 50  b.neau@macif.com.pl
www.macif.pl


MACIF, 3 Marca, 2009 r.

Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przejęcie długu - jest operacją w wyniku, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.