X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Medal Europejski dla HDI – Gerling Życie

2009-04-27 10:07 poniedziałek
W Centrum Olimpijskim PKOI w Warszawie odbył się uroczysty finał XVIII edycji Medalu Europejskiego przyznawanego  dla usług przez Business Centre Club, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Europejski Komitet Ekonomiczno – Społeczny. Medalem Europejskim zostało nagrodzone Posagowe Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym Mega Posag.

Ubezpieczenie posagowe Mega Posag łączy w sobie walory oszczędnościowe jak również ochronne, co pozwala wybrnąć z trudnych do przewidzenia sytuacji zdrowotnych lub wypadkowych. Program ten poprzez systematyczne inwestowanie w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe umożliwia zebranie kapitału, który może być wykorzystany na edukację, kupno mieszkania lub inne ważne cele związane z usamodzielnieniem się dziecka. Pomaga w starcie w dorosłe życie.

Mega Posag zawiera szereg umów dodatkowych, które służą zabezpieczeniu środków na wypadek nieprzewidzianych sytuacji związanych z wypadkiem bądź chorobą, np. w przypadku nagłej śmierci osoby ubezpieczonej firma będzie kontynuowała umowę i inwestowała dodatkowe środki oraz wypłaci rentę miesięczną dziecku lub innej upoważnionej osobie. Jest to specjalny program dla rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczną przyszłość.

Źródło: Komunikat prasowy HDI Gerling Życie

JT
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz rynku pieniężnego - fundusz, który przy zminimalizowanym ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.