X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet II – druga edycja produktu strukturyzowanego Nordea Polska TUnŻ

2011-02-15 08:15 wtorek
Od 14 lutego 2011 r. Klienci Nordea Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Nordea Bank Polska S.A.  mogą nabyć kolejny produkt strukturyzowany oferowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. To druga edycja cieszącego się sporą popularnością ubezpieczenia Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet. Konstrukcja Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet II, podobnie jak poprzednika, jest oparta na cenach czterech surowców wybranych przez analityków Nordea. Kawa, bawełna, cukier i kukurydza to produkty, na które zapotrzebowanie stale rośnie, a ich ceny w ostatnim czasie stale i dynamicznie rosną. Przy obecnym wzroście popytu, po zeszłorocznych klęskach żywiołowych i niewielkich zbiorach, tendencja wzrostowa najpewniej utrzyma się. Jeśli ceny bawełny, kawy, cukru i kukurydzy wzrosną lub utrzymają się na tym samym poziomie, Klienci, którzy zainwestują w Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet II, mogą liczyć na wysokie zyski.

Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet II, to produkt dostępny w dwóch wersjach: z  98% lub 100% gwarancją zainwestowanego kapitału (pod warunkiem nie wycofania środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia zawartej na czas określony).

Zysk z Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet II ma postać kuponu. Na koniec umowy ubezpieczenia Klient może otrzymać aż 4 kupony. Aby kupon został naliczony, wystarczy, aby w wyznaczonych dniach ceny kawy, cukru, bawełny i kukurydzy były równe lub wyższe od ich wartości początkowej. Ponadto, dzięki formie ubezpieczenia na życie i dożycie, Klient korzysta ze zwolnienia z podatku spadkowego i podatku od zysków kapitałowych.

Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet II jest dostępny we wszystkich oddziałach Nordea Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., a także w oddziałach Nordea Bank Polska S.A. do 11 marca 2011 r.

Szczegóły dotyczące produktu są zawarte w Ogólnych Warunkach Grupowego Ubezpieczenia na Życie i Dożycie „Nordea Gwarant – Surowcowy Kwartet II”.

Informacja prasowa TUnŻ Nordea z dnia 14.02.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Choroba - anormalny, wedle ogólnie uznanej wiedzy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.