X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowe ubezpieczenie na życie „Fundusz & Perspektywa” UNIQA

2010-09-21 08:27 wtorek
UNIQA we współpracy z Raiffeisen Bankiem wprowadza zmodyfikowane ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym ze składką regularną i jednorazową "Fundusz & Perspektywa". Nowy produkt zapewnia atrakcyjne opłaty, dostęp do nowych funduszy oraz internetowej platformy obsługi klienta.

Nowe ubezpieczenie będzie oferowane przez Raiffeisen Bank Polska od 20 września br. - Oprócz rozszerzenia dotychczasowej oferty o 11 nowych ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, obniżyliśmy opłaty za wycofanie środków przed upływem pięciu lat od momentu ich zainwestowania.. Jednak najważniejszą zmianą jest udostępnienie Klientom internetowej platformy uniqa24, która umożliwia samodzielne zarządzanie swoim rachunkiem, w tym bezpłatne przenoszenie jednostek między funduszami - wyjaśnia Marek Piętka, Dyrektor Departamentu Sprzedaży - Instytucje Finansowe UNIQA. - To nasza kolejna inicjatywa realizowana we współpracy z Raiffeisen Bank Polska, będąca odpowiedzią na rosnące zainteresowanie inwestycjami w fundusze ze strony Klientów banku. Wierzymy, że zmodyfikowany produkt w pełni zaspokoi ich oczekiwania - dodaje Piętka.

Oferta „Fundusz i Perspektywa" została poszerzona o następujące fundusze:
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - UniTotalTrend
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - UniAkcje Małych i Średnich Spółek,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA Portfel Akcji Środkowej i Wschodniej Europy inwestujący w Fundusz BZ WBK ARKA Akcji Środkowej i Wschodniej Europy FIO,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA Portfel Rozwoju Nowej Europy inwestujący w Fundusz BZ WBK ARKA Rozwoju Nowej Europy FIO,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - Quercus Agresywny,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - Quercus Selektywny,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - Idea Premium,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - Idea Akcji,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - Idea Obligacji,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - Idea Stabilnego Wzrostu,
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy UNIQA - Idea Surowce Plus

- Warto zwrócić uwagę na ofertę portfeli modelowych w ramach produktu „Fundusz i Perspektywa". Portfele te wpisują się w model tzw. „fund of funds" i są aktywnie zarządzane przez profesjonalnych doradców inwestycyjnych, którzy mogą teraz wybierać spośród jeszcze szerszej palety funduszy. Koncepcja fund of funds pozwala na osiągnięcie lepszych wyników przy jednoczesnej redukcji wahań wartości jednostek uczestnictwa  - podkreśla Jolanta Orełko, odpowiedzialna za fundusze inwestycyjne w Raiffeisen Bank Polska.

Kontakt:

Anna Skusiewicz
PR Manager
Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA Polska
anna.skusiewicz@uniqa.pl
tel.: 426344766
ul.: Gdańska 132
90-520 Łódź

Informacja prasowa Uniqi z dnia 20.09.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
 • 2018-07-25 10:53 środa ~wieloletni klient raiffeisen -polbank | [+] odpowiedz
  Wpłaciłem przez 46 miesięcy 9200 zł, dzisiaj wypłacono mi 5200zł. Ja stary cymbał dałem gówniarzom moje pieniądze do zabawy. Tak ambitnie się bawili że brakuje 4000 zł. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ. Pozdraw... czytaj dalej »
 • 2018-07-25 10:51 środa ~wieloletni klient raiffeisen -polbank | [+] odpowiedz
  Wpłaciłem przez 46 miesięcy 9200 zł, dzisiaj wypłacono mi 5200zł. Ja stary cymbał dałem gówniarzom moje pieniądze do zabawy. Tak ambitnie się bawili że brakuje 4000 zł. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ. Pozdraw... czytaj dalej »
 • 2015-07-02 21:23 czwartek ~zet | [+] odpowiedz
  fundusz i perspektywa to jedna wielka ściema. Doradcy w banku pięknie przedstawili ten produkt, jednakże niedopowiedzieli wszystkiego, że niestety nie masz gwarancji kapitału, że możesz zyskać (z regu... czytaj dalej »
 • 2015-07-02 21:23 czwartek ~zet | [+] odpowiedz
  fundusz i perspektywa to jedna wielka ściema. Doradcy w banku pięknie przedstawili ten produkt, jednakże niedopowiedzieli wszystkiego, że niestety nie masz gwarancji kapitału, że możesz zyskać (z regu... czytaj dalej »
 • 2014-03-11 14:02 wtorek ~Naiwna | [+] odpowiedz
  Złodzieje, od prawie miesiąca proszę o wypłacenie połowy tego co zostało po 5 latach. Bezwzględnie odradzam. Nabita w butelkę !!!!
 • 2012-06-27 12:14 środa ~Michał | [+] odpowiedz
  Ja mam Fundusz & Perspektywa już rok i przy takim kryzysie jaki mamy zaskoczyły mnie bardzo dobre wyniki finansowe tego produktu a w dodatku mam ubezpieczenie na życie. Jeden z najlepszych produkt... czytaj dalej »
 • 2010-09-27 18:15 poniedziałek ~sef | [+] odpowiedz
  ha ha ha dwaj oszuści razem to nie będzie nic dobrego...
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przysposobienie - powstanie takiego stosunku pomiędzy przysposabiającym ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.