X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowe ubezpieczenie PZU Pomoc od serca

2014-09-01 11:29 poniedziałek
1 września PZU wprowadza ubezpieczenie PZU Pomoc od serca. Jest to nowa odsłona dodatkowego ubezpieczenia na wypadek nowotworu i innych ciężkich chorób, oferowanego klientom indywidualnym. Ubezpieczenie zapewnia solidne finansowe wsparcie w razie zachorowania na jedną z najcięższych chorób, jak m.in. rak lub zawał.

- Nowotwory i choroby serca są przyczyną aż 70% zgonów w Polsce. Te choroby oznaczają często dla chorujących i ich rodzin znaczący wysiłek finansowy. Dodatkowe badania, wizyty u lekarzy specjalistów, zakup drogich ale skuteczniejszych lekarstw – wszystko to powoduje, że zamiast o wyleczeniu myślimy również o pieniądzach. A przecież jeśli uda nam się pokonać chorobę musimy liczyć się z dalszym leczeniem i długą, kosztowną rehabilitacją – mówi Adam Gawryła z PZU. Dlatego, aby zapewnić spokój, PZU przygotowało nowe ubezpieczenie PZU Pomoc od serca. Gwarantuje ono wypłatę określonej wcześniej kwoty (np. 200.000 zł) w razie zachorowania na jedną z 25 najpoważniejszych chorób, jak np. rak, udar, zawał, sepsa czy choroba Parkinsona.

ubezpieczenie na życie

 

- Nie zawsze mamy wpływ na wystąpienie ciężkiej choroby i często nie jesteśmy w stanie jej przewidzieć. Możemy jednak przygotować się na nią finansowo i jeśli wystąpi - zapewnić sobie komfortowe warunki terapii i środki do życia, szczególnie jeśli choroba będzie wymagała długiego leczenia i przerwy w pracy. Dlatego stworzyliśmy ubezpieczenie PZU Pomoc od serca, które w trudnych chwilach pomaga skupić się na tym co najważniejsze – czyli na leczeniu – mówi Gawryła.

W razie choroby, oprócz pieniędzy z polisy, PZU Pomoc od serca zapewnia również dostęp do zagranicznej konsultacji medycznej. Dzięki niej klienci PZU mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia najlepszych światowych ośrodków medycznych. Taka dodatkowa ocena zarówno stanu zdrowia pacjenta jak i metod jego leczenia może być bezcenna i uratować życie.

Każdy objęty ubezpieczeniem zapewnia sobie pięcioletnią ochronę i gwarancję niezmienności składki w tym okresie. Ubezpieczenie działa przez całą dobę, na całym świecie. Wysokość składki zależy od wieku i kwoty na jaką się ubezpieczymy – dla przykładu 30-letni mężczyzna lub kobieta, wybierając ochronę na poziomie 100.000 zł zapłaciliby 26 zł miesięcznie. Maksymalna suma ubezpieczenia, którą wypłaci PZU w razie choroby, może wynieść nawet 500 tyś. zł. Więcej informacji na temat ubezpieczenia jest dostępnych na stronie www.pzupomocodserca.pl.

Źródło: PZU
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cena odkupienia jednostki uczestnictwa - kwota, według której jednostki uczestnictwa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.