X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowości grupowych ubezpieczeń na życie dla MSP w Generali

2009-03-11 10:18 środa
W marcu br. Generali wprowadza nowy produkt pakietowy w zakresie ubezpieczenia grupowego na życie dla małych i średnich firm. Produkt jest dedykowany firmom zatrudniającym od 3 do 20 osób i zastąpi dotychczas oferowany przez ubezpieczyciela „Pakiet Centrum".

Ubezpieczenia dla MiSiów

Grupowe Ubezpieczenie na Życie dla małych i średnich firm to połączenie trzech bloków: po pierwsze umowy podstawowej,  po drugie dowolnych 28 umów dodatkowych oraz po trzecie indywidualnej części inwestycyjnej. Nowy produkt Generali charakteryzuje się szerszym niż dotychczas zakresem ubezpieczenia oraz możliwością jego rozbudowy o umowy dodatkowe. Umowa ubezpieczenia jest zawierana na rok z możliwością przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.

Od marca br. firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstwa (MSP), zatrudniające od 3 do 20 osób mogą objąć swoich pracowników grupowym ubezpieczeniem na życie w Generali. W ramach nowego ubezpieczenia pracodawca może zawrzeć na rzecz swoich pracowników oraz ich współmałżonków ubezpieczenie na wypadek śmierci (w ramach umowy podstawowej). Ponadto, wybierając spośród 28 opcji dodatkowych, może on stworzyć dopasowaną do indywidualnych potrzeb danej firmy ofertę z odpowiednim zakresem ochrony.

Każda umowa pomiędzy Generali a ubezpieczającym (pracodawcą) jest zawierana na okres 1 roku z możliwością przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Do ubezpieczenia mogą zostać zgłoszone osoby w wieku 15-65 lat. W rozwiązaniu oferowanym przez Generali  polegającym na podziale składki pomiędzy dwóch płatników - pracodawcę i pracownika, firmy mogą odnaleźć skuteczne narzędzie motywacyjne dla swoich pracowników.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Lekarz specjalista - lekarz medycyny, który uzyskał tytuł ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.