X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowy produkt w ofercie Cardif

2009-09-22 10:58 wtorek
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A. wprowadziło do swojej oferty nowy produkt - Indywidualne Terminowe Ubezpieczenie na Życie PROTEKTOR.

Protektor dedykowany jest osobom, które doceniają potrzebę bezpieczeństwa, a jednocześnie nie są skłonne do podejmowania długotrwałych zobowiązań.

Charakterystycznym elementem produktu jest uproszczona procedura zawierania ubezpieczenia - jasno określony pakiet zdarzeń oraz automatyczna ocena ryzyka.

Ubezpieczenie Protektor gwarantuje szeroki zakres ochrony obejmujący świadczenia o charakterze finansowym jak również bogaty pakiet usług assistance medycznego, w którego skład wchodzi, między innymi, wizyta lekarza, pielęgniarki, transport medyczny oraz transport sprzętu rehabilitacyjnego.

Informacja prasowa Cardif z 22.09.09

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
  • 2010-04-21 21:12 środa ~mama | [+] odpowiedz
    polecam każdemu kto nie jest ubezpieczony sama ubezpieczyłam tam syna który gra w piłkę nożną i gdy miał kontuzję -nieszczęśliwy wypadek- sprawa została szybko i konkretnie załatwiona a odszkodowanie ... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Leczenie - działanie medyczne, które wedle ogólnie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.