X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Obudź się na jesień – akcja ING Życie promująca profilaktykę zdrowia

2014-11-05 15:32 środa

Jesienna aura sprawia, że wielu z nas traci energię i zapał do realizacji postanowień wpływających na zdrowy styl życia. To jedno z głównych sezonowych zagrożeń dla konsekwentnego przeciwdziałania wielu chorobom cywilizacyjnym, w tym także nowotworom. ING Życie inicjuje więc na Facebooku akcję „Obudź się na jesień”, aby w ciekawy i przystępny sposób zmotywować swoich fanów do działania. Akcji towarzyszy konkurs i jest ona elementem najnowszej odsłony kampanii „Zrób Rakowi Wspak”.

 

Obudź się na jesień

Celem akcji jest zainspirowanie Polaków do nie poddawania się jesiennej chandrze oraz uświadomienie im, że o formę i zdrowie trzeba dbać przez cały rok. Akcja „Obudź się na jesień” startuje 4 listopada i będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszym etapie uczestnicy konkursu wypełniają krótką ankietę i określą, jaki typ jesiennej osoby reprezentują. Ankieta kończy się otwartym pytaniem konkursowym „Dlaczego to właśnie TY potrzebujesz jesiennej pobudki”? Odpowiedzi można udzielać do 14 listopada br. Każda osoba, która wypełni ankietę dostanie maila z podsumowaniem jej typu osobowości, ale też z drobnymi poradami jak walczyć z jesiennym przygnębieniem i linkiem do pobrania poradnika o zdrowiu „Witalna Polka”.

 

W drugim etapie spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrani trzej laureaci. Będą oni do 12 grudnia na bieżąco relacjonować – na profilu ING Życie na Facebooku – postępy w zmianie swojego stylu życia. ING Życie będzie ich aktywnie wspierać w realizacji tego zadania. Finaliści otrzymają także zestaw startowy, w skład którego wchodzi m.in. poradnik oraz bransoletka „jawbone”, która jest osobistym trenerem i dietetykiem, gdyż poprawia jakość snu, pozwala kontrolować dietę i aktywność ruchową. Nagrodą główną dla finalistów, którzy wytrwają próbę jest profesjonalna sesja zdjęciowa.
 

Inspiruj się

Proces przemiany trójki uczestników, będzie na bieżąco dostępny na Facebooku. Fani profilu będą mogli wspierać laureatów i komentować ich relacje. Najaktywniejsze osoby będą nagradzane upominkami w postaci pulsometrów i apteczek.

 

ING Życie od dwóch lat konsekwentnie angażuje się w działania promujące profilaktykę zdrowotną w sposób pozytywny, nie budzący strachu i niestandardowy. Liczymy na to, że nasza nowa inicjatywa pomoże nam przekonać Polaków, że o zdrowie warto troszczyć przez cały rok i nie należy szukać w tym przypadku żadnych wymówek. Nasza akcja oprócz motywacji ma na celu tez inspirację. Fani śledząc zmagania laureatow w II etapie konkursu będą również mogli skorzystać z ich podpowiedzi odnośnie sposobów walki z codziennymi chwilami słabości. Zależy nam, aby zaangażować Polaków w ważny społecznie temat – temat ludzkiego zdrowia. Stąd właśnie pomysł na akcję Obudź się na jesień”, w ramach której będziemy dzielić się wiedzą, wzajemnie motywować i wspólnie walczyć z jesiennym „nie chce mi się” – mówi Agnieszka Rzepkowska, Brand Manager w Zespole ds. Komunikacji z Klientami w ING Życie.

 

Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć w aplikacji konkursowej – „Obudź się na jesień” – dostępnej na profilu ING Życie. Za jej przygotowanie odpowiedzialna była agencja Brasil. Zachęcamy także do odwiedzenia strony www.rakowiwspak.pl.

Źródło: ING Życie.

Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
NNW - polisa stosowana jako odrębna umowa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.