X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Polisa oszczędnościowa w ofercie PKO BP

2010-10-26 08:30 wtorek
W ofercie PKO BP od 20 października bieżącego roku można znaleźć nowy produkt: polisę oszczędnościową, przygotowaną wraz z PZU SA. Jest to grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie z zyskiem w skali roku 3,73%, które nie podlega opodatkowaniu od dochodów kapitałowych, czyli tzw. podatkiem Belki (odpowiada to zyskowi z lokaty bankowej oprocentowanej 4,60% w skali roku).

Polisa oszczędnościowa przeznaczona jest dla osób, które chcą ulokować swoje pieniądze w bezpieczny sposób, uzyskując przy tym zysk. Jest dostępna dla osób w wieku od 18 do 79 lat. Gwarantuje ubezpieczenie na życie i dożycie, które umożliwia wypłatę środków osobie uposażonej w wysokości 101% wartości kapitału w momencie śmierci posiadacza, w trakcie trwania okresu odpowiedzialności Ubezpieczyciela. W przypadku rezygnacji z polisy w trakcie ochrony ubezpieczeniowej zwrotowi podlega 100% kapitału bez odsetek.

Okres oferowania polisy trwa od 20.10.2010 r. do 19.11.2010 r.  Może on zostać zmieniony, jeżeli suma zgromadzonych wpłat na poczet składek osiągnie lub przekroczy 95% zakładanego poziomu limitu.

Źródło: PKO BP

OZ
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel własny - przy tym rodzaju weksla jego ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.