X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

SIGNAL IDUNA Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – Ubezpieczenie zaopatrzenia dzieci

2006-11-23 13:29 czwartek
Ubezpieczenie posagowe – SIGNAL IDUNA Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – Ubezpieczenie zaopatrzenia dzieci

Ubezpieczenie Zaopatrzenia Dzieci umożliwia nie tylko zbieranie kapitału na początek dorosłego życia, ale również zapewnia finansową ochronę, gdy zabraknie jednego z rodziców. Jeżeli tak się stanie, SIGNAL IDUNA wypłacać będzie dziecku rentę. Sumę Ubezpieczenia wraz z zyskami młody człowiek otrzyma, gdy osiągnie określony w umowie wiek.Charakterystyka podstawowych cech ubezpieczenia


 Umowę Ubezpieczenia Zaopatrzenia Dzieci możemy dodatkowo uzupełnić:
 
  • ubezpieczeniem dorosłego na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku.
  • ubezpieczeniem dziecka na wypadek trwałego kalectwa wskutek nieszczęśliwego wypadku.
  • przejęciem opłacania składek na wypadek całkowitej niezdolności do pracy dorosłego. 
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Polisa - dokument wystawiony przez zakład ubezpieczeń, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.