X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Specjalna ochrona dla ubezpieczonych w Generali

2010-10-22 08:42 piątek
Europ Assistance Polska wraz z Generali Życie T.U. S.A. rozszerzyli pakiet opieki o Klientów wykupujących ubezpieczenie na życie i/lub zdrowie. Klienci Ci otrzymają w ramach zawartych umów ubezpieczenia opiekę medyczną, opiekę nad członkami rodziny oraz zwierzętami domowymi.

W ramach oferowanej ochrony, ubezpieczeni w Generali T.U. Życie S.A. mogą skorzystać z domowej wizyty lekarza lub pielęgniarki. W razie potrzeby Europ Assistance Polska zorganizuje również transport medyczny do i z placówki medycznej, a także transport na komisję lekarską. Opieka medyczna gwarantuje również ubezpieczonym organizację procesu rehabilitacji oraz pomocy psychologa. Na życzenie ubezpieczonego dostarczone mu zostaną również lekarstwa.
W sytuacji, gdy potrzebna będzie opieka nad niesamodzielnymi członkami rodziny ubezpieczonego, pakiet usług zapewni taką pomoc, a nawet transport opiekuna lub członków rodziny do wskazanej osoby.

Klienci w momencie zawarcia umowy ubezpieczenia otrzymają numer telefonu do Centrum Alarmowego, które przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu służyć będzie pomocą. Niniejszą ochroną objęte są zdarzenia na terytorium Polski.

Kontakt:

Joanna Bełza - Szewc
Head of PR & Marketing
tel. 0-22 205 50 04
E-mail: Joanna.Belza-Szewc@europ-assistance.pl    

Małgorzata Morańska
PR & Marketing Specialist
tel. 0-22 205 50 15
E-mail: Malgorzata.Moranska@europ-assistance.pl

Paweł Wróbel,
Rzecznik prasowy Grupy Generali
Tel.:0 22 543 07 01
Tel. kom.0 510 00 09 20
Fax: 0 22 543 08 94
E-mail:pawel.wrobel@generali.pl

Ingormacja prasowa Europ Assistance z dnia 21.10.2010 r.Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Rok polisowy - każdy rok trwania polisy, licząc ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.