X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie „szyte na miarę”

2014-08-19 12:50 wtorek
ING Dyrektor
Dla singla, pary, całej rodziny – dobre ubezpieczenie, charakteryzuje się tym, że mamy możliwość dopasować je do własnych, aktualnych potrzeb. Nigdy bowiem nie wiemy, czy kupując teraz produkt tylko dla siebie, nie będziemy musieli go w bliższej lub dalszej przyszłości rozszerzyć.

Dlatego decydując się na zakup polisy należy wziąć pod uwagę produkty elastyczne, w których łącząc oferowane umowy dodatkowe możemy stworzyć rozwiązanie odpowiadające naszym konkretnym oczekiwaniom, w danej sytuacji.

Według własnych potrzeb

Oczywiście nie przewidzimy przyszłości, dlatego przy wyborze polisy należy zwrócić szczególną uwagę czy oferowany zakres ochronny możemy dopasować pod nasze potrzeby. Rozwiązaniem dostępnym na rynku, które spełnia ten warunek jest polisa „Sposób na Przyszłość”. W trakcie trwania umowy zakres ubezpieczenia można zmieniać, tak aby odpowiadał naszym aktualnym oczekiwaniom.

Do umowy podstawowej w każdej chwili można samodzielnie dobrać umowy dodatkowe. W ramach produktu dostępna jest m.in. umowa na wypadek poważnych chorób, a także na wypadek nowotworu czy hospitalizacji i operacji. Dla wygody można skorzystać z już gotowych pakietów – zdrowotnego, dziecięcego oraz wypadkowego – które zostały przygotowane według głównych potrzeb. Dzięki temu, w zależności od danej sytuacji w życiu, odpowiednim zakresem ochronnym możemy objąć tylko siebie, partnera czy też całą rodzinę. Warto podkreślić, że w ramach tej polisy można ubezpieczyć nawet 10 osób.

Ponadto do każdego pakietu oferowanego przy polisie „Sposób na Przyszłość” dodawany jest przydatny assistance medyczny, który zapewnia wsparcie, np. w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. W ich skład wchodzą m.in. wizyta lekarska, transport medyczny, organizacja procesu rehabilitacji czy pomoc pielęgniarki. W ramach umowy na wypadek nowotworów otrzymujemy z kolei assistance nowotworowy obejmujący m.in. opiekę nad dziećmi, pomoc w prowadzeniu domu czy wsparcie psychologa.

Z myślą o przyszłości

W ciągle zmieniającym się świecie niczego nie można być pewnym. Dlatego chcąc zapewnić sobie, partnerowi lub całej rodzinie bezpieczną przyszłość warto już teraz pomyśleć o narzędziu, które pozwoli gromadzić nam kapitał finansowy. W tym wypadku również można skorzystać z polisy „Sposób na Przyszłość”, ponieważ jest to ubezpieczenie łączące ochronę z opcją inwestowania. Dla osób lubiących zarządzać swoimi finansami przewidziana jest możliwość indywidualnego wyboru opcji inwestycyjnej spośród 22 funduszy ING. Z kolei dla osób ceniących spokój w zakresie swoich finansów ING Życie przygotowało dwa gotowe pakiety inwestycyjne tzw. portfele modelowe, zarządzane przez ekspertów od finansów.

„Sposób na Przyszłość” to idealne ubezpieczenie, które elastycznie można dopasować do własnych potrzeb. Ubezpieczenie daje możliwość modyfikacji, tak aby można było dowolnie decydować o sumie ochrony ubezpieczeniowej, umowach dodatkowych oraz o tym kogo będziemy chcieli nim objąć.

Sprawdzam składkę!

Grzegorz Hoffman
Kierownik ds. Produktów w ING Życie 
Zobacz także
« powrót do działu: Porady eksperta
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Niedoubezpieczenie - sytuacja, w której zgłoszona suma ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.