X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie na życie i dożycie „Speedway”

2009-02-26 10:41 czwartek
Grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie „Speedway” oferowane przez TUnŻ Europa i Wealth Solutions to produkt strukturyzowany, dający szansę na jedno, dwu, trzy albo czterokrotność premii w wysokości od 13% do 17% w skali roku, jeśli w określonej dacie obserwacji notowania pięciu światowych koncernów będą na poziomie równym lub wyższym od poziomu początkowego.

Wynik inwestycyjny produktu oparty jest o notowania pięciu globalnych korporacji, właścicieli marek takich jak Orange, Playstation, Bravia, Viagra czy DHL. Spółki te w krótkim czasie uległy istotnej przecenie. W efekcie ich obecne ceny są niedoszacowane i mają duży średnio i długoterminowy potencjał wzrostu. Jeżeli wycena akcji będących podstawą ubezpieczenia inwestycyjnego Speedway wzrośnie lub nie zmieni się, inwestorzy uzyskają premię. Produkt jest oparty na strategii o nazwie autocall pozwalającej zakończyć inwestycję przed terminem w przypadku zajścia określonych warunków. Ubezpieczenie „Speedway” jest produktem przygotowanym we współpracy Wealth Solutions i TUnŻ Europa w formie prawnej grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Szczegóły ubezpieczenia:

-  Początek subskrypcji: 23 lutego 2009,
-  Koniec subskrypcji:  23 marca 2009
-  Koniec okresu wpłat składek: 26 marca 2009
-  Zakres ubezpieczenia – życie i dożycie Ubezpieczonego do końca okresu ubezpieczenia
-  Świadczenie ubezpieczeniowe wypłacane jest z tytułu dożycia Ubezpieczonego do końca okresu ubezpieczenia lub z tytułu śmierci Ubezpieczonego w okresie odpowiedzialności Ubezpieczyciela
-   Automatyczne zakończenie okresu ubezpieczenia po 1, 2, 3 albo 4 latach odpowiednio z jedno, dwu, trzy albo czterokrotnością premii, jeśli w określonej dacie obserwacji notowania określonych spółek będą na poziomie równym lub wyższym od poziomu początkowego Suma ubezpieczenia z tytułu dożycia może zostać powiększona o premię w wysokości od 13% do 17% - ostateczna wysokość premii zostanie ustalona po zakończeniu okresu subskrypcji
-    Gwarancja wypłaty 100% Składki Zainwestowanej w przypadku wypłaty premii i brak „podatku Belki” od świadczenia ubezpieczeniowego z tytułu dożycia
-    Gwarancja 90% Składki Zainwestowanej jeśli wypłata premii nie nastąpi po 4 latach
-   Minimalna wpłata 5 000 zł
-  Opłata wstępna – od 0% do 5% wpłaconej składki

Źródło: Komunikat prasowy TUnŻ Europa

JT
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cedent - Cedent – osoba dokonująca cesji ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.