X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie na życie ING Smart dostępne on-line

2009-10-29 10:10 czwartek
ING uruchomiło nową stronę internetową www.ingsmart.pl. Strona dedykowana jest najnowszemu ubezpieczeniu oferowanemu przez ING – polisie ING Smart – ubezpieczeniu na życie dla całej rodziny już za 53 PLN.

Uruchomiona właśnie strona internetowa to odpowiedź na duże zainteresowanie nowym ubezpieczeniem ING Smart oraz dzisiejsze potrzeby klientów. Klienci coraz częściej wyrażają chęć zakupu produktów ubezpieczeniowych przez Internet. Żeby zakupić nowe ubezpieczenie ING Smart wystarczy wejść na stronę www.ingsmart.pl i wypełnić specjalny formularz.

ING Smart to prawdopodobnie jedno z najbardziej atrakcyjnych ubezpieczeń wypadkowych na polskim rynku. Zapewnia szeroki zakres ochrony już za 53 zł miesięcznie, gwarantując świadczenia na wypadek śmierci, śmierci w nieszczęśliwym wypadku lub wypadku komunikacyjnym, a także w razie trwałego inwalidztwa, operacji lub pobytu w szpitalu. Klienci decydujący się na zakup ING Smart mogą wybrać jeden spośród 4 prostych pakietów i zdecydować, czy chcą się ubezpieczyć indywidualnie, czy też objąć ochroną siebie i najbliższych – włączając małżonka i dzieci.  Nabywcą ING Smart może być każdy, kto ukończył 18 lat i nie przekroczył 51 roku życia.

 „Jak wynika z badań przeprowadzonych przez nas w ramach kampanii ‘Porozmawiajmy o życiu’, aż 95% Polaków za najważniejsze wartości w życiu uznaje bezpieczeństwo, a 73% robi wszystko, żeby zabezpieczyć rodzinę przed nieprzewidzianymi sytuacjami. To między innymi do nich skierowany jest nowy serwis internetowy z ubezpieczeniem ING Smart”, mówi Adam Gawryła, Senior Product Manager w ING TUnŻ.

Kontakt:

Beata Zduńczyk-Skup,
tel: 22 522 00 14
mail: beata.zdunczyk-skup@ingcentrala.pl

Piotr Papaj,
tel: 22 522 05 18,
mail: piotr.papaj@ingcentrala.pl

Informacja prasowa ING TUnŻ z 28.10.09

Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Hipoteka - jedno z ograniczonych praw rzeczowych ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.