X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie na życie już od 3 zł dziennie

2009-10-14 11:10 środa
W październiku i listopadzie Aviva zachęca Polaków, by ubezpieczycieli swoje życie, zwracając uwagę, że Nowa Perspektywa, flagowe ubezpieczenie firmy, dostępne jest już od 3 zł dziennie.

Ubezpieczenie na życie bywa postrzegane jako usługa droga. W rzeczywistości składka często nie jest wyższa od ceny, jaką płacimy codziennie za drobne zakupy. Aviva chce zachęcić osoby, które nie ubezpieczyły dotąd na życie siebie i swoich najbliższych, do sprawdzenia, że taka ochrona może kosztować mniej niż przypuszczają. Powszechność ubezpieczeń na życie realizuje ważne cele społeczne (finansowe zabezpieczenie rodzin na wypadek śmierci najbliższych), jak i obniża cenę płaconą przez klientów dzięki lepszej ocenie ryzyka przez ubezpieczycieli i jego większemu rozproszeniu.

Klienci, którzy w październiku i listopadzie złożą wniosek o zawarcie nowej umowy Nowa Perspektywa, otrzymują na rok bezpłatnie dodatkowe ubezpieczenie „śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku” z sumą ubezpieczenia 50 tys. zł.

Kampania reklamowa obejmuje telewizję i internet. Aviva przygotowała też BTL-owe materiały promocyjne. 

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa to flagowa oferta Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Umożliwia objęcie ochroną ubezpieczeniową rodziny w ramach jednej umowy. Poza ubezpieczeniem na życie daje możliwość zawarcia umów dodatkowych (ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe) oraz otwarcia rachunków dedykowanych, umożliwiających gromadzenie kapitału na określony cel. Klienci nazywają je według własnego upodobania, np. "Studia Zosi", "Życie jak w Madrycie", "Dolce vita", "Finansowa wolność", "Nowe auto", "Rezerwa', "Sejf".

Nowa Perspektywa ma wiele przewag nad porównywalnymi produktami konkurencji. Najważniejsze z nich to:
  • Jedna polisa, w ramach której można ubezpieczyć życie i zdrowie rodziny oraz gromadzić oszczędności – dostępne na rynku konkurencyjne pakiety rodzinne to albo produkty czysto ochronne (bez możliwości gromadzenia kapitału), albo „rodzinność” dotyczy tylko jednej umowy dodatkowej. Nowa Perspektywa może obejmować dzieci już od urodzenia (konkurenci wymagają, aby dziecko ukończyło rok lub dwa lata) oraz związki nieformalne.
  • W przypadku powstania trwałej i całkowitej niezdolności do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej Aviva daje możliwość otrzymania świadczenia równego sumie ubezpieczenia w umowie głównej (czyli w ubezpieczeniu na życie) – konkurenci w takich przypadkach na ogół przejmują na siebie tylko obowiązek dalszego opłacania składek.
  • Zakres ochrony i inwestycji w Nowej Perspektywie może zostać dostosowany do zmieniających się potrzeb w dowolnym momencie – konkurenci na ogół pozwalają na to tylko w rocznicę polisy albo przed kolejnym terminem płatności składki.
Kontakt:

Bohdan Białorucki
tel. (22) 557 43 41, (501) 781 140
bohdan.bialorucki@aviva.pl

Informacja prasowa Aviva Życie z 13.10.09
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
NNW - polisa stosowana jako odrębna umowa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.