X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie na życie Metlife - Gwarantowana Ochrona

2017-07-05 22:59 środa
Renta rodzinna
Kiedy możemy liczyć na gwarantowaną wypłatę, wybór ubezpieczenia staje się prostszy. Dlatego warto przyjrzeć się propozycji Metlife.

To indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie, co oznacza, że środki z polisy są wypłacane nie tylko w przypadku zgonu ubezpieczonego, ale także w przypadku dożycia przez niego określonego wieku, oznaczającego koniec obowiązywania polisy. Czas trwania ochrony to od 10 do 30 lat, więc nasz horyzont oszczędzania może być zróżnicowany i odkładać możemy zarówno – rozsądnie i długo – na emeryturę lub – intuicyjnie i krótko – na przykład na wymarzone wakacje.

To jednak nie wszystkie możliwości ubezpieczenia, jest ono bowiem rozbudowane o wiele rozszerzeń. Clue produktu obrazuje prosta grafika:A szczegóły oferty można poznać na stronie Metlife, tu: Gwarantowana Ochrona. Poniżej nasze podsumowanie.

W ramach ubezpieczenia ochronimy, m.in.:
  • współubezpieczonego, ze zniżką 10%, z wyłączeniem Ochrony Bez Zmian (jeden z dodatków do umowy głównej)
  • dziecko, w ramach nieszczęśliwego wypadku, trwałego inwalidztwa i poważnej choroby w ramach dodatku Bezpieczne Dziecko Premium,
  • siebie na wypadek nieszczęśliwego wypadku, trwałego inwalidztwa,
  • siebie na wypadek choroby nowotworowej – a jeśli suma ubezpieczenia wyniesie 100 000 zł – otrzymamy Drugą Opinię Medyczną całkowicie gratis.
Ubezpieczenie Gwarantowana Ochrona może stanowić także zabezpieczenie kredytu hipotecznego dla banku (pamiętajmy, że mamy wolny wybór ubezpieczyciela!). To wszystko przy stałej wysokości składki i wpłatach regularnych (miesięcznych lub rocznych).

Pamiętać należy, że ubezpieczenie na życie zawiera się dobrym zdrowiem, a nie zasobnością portfela. Ubezpieczyciele (Metlife także) przeprowadzają ankietę/badanie stanu zdrowia, dlatego nie warto odkładać na przyszłość decyzji o ubezpieczeniu się. To się zwyczajnie nie opłaci. Przy ubezpieczeniu Metlife Gwarantowana Ochrona należy pamiętać, że zawieramy umowę na określony czas i gwarantujemy sobie wypłatę środków po tym terminie. Obawa więc o to, że pokrywamy tylko ryzyko śmierci jest niepotrzebna, ponieważ cały czas gromadzimy środki na swoją i bliskich „gwarantowaną” przyszłość.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, zwłaszcza w obecności Agenta Ubezpieczeniowego, który w razie potrzeby rozwieje nasze wątpliwości. PAMIĘTAJMY: Ważne aby mieć polisę na życie, lecz jeszcze ważniejsze, aby ubezpieczyć się zgodnie ze swoimi potrzebami, czytajmy uważnie Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) i nie bójmy się zadawać pytań Agentowi, jeśli mamy jakiekolwiek obawy.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.