X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie posagowe – Allianz Życie Polska S.A. - Indywidualne ubezpieczenie na dożycie z planem edukacyjnym

2006-11-17 17:00 piątek
Allianz Życie Polska S.A. -  Indywidualne ubezpieczenie na dożycie z planem edukacyjnym

Celem tego ubezpieczenia jest połączenie ochrony ubezpieczeniowej i długoterminowego oszczędzania z jednoczesną możliwością zapewnienia kapitału dziecku w określonym momencie jego życia.

Ubezpieczenie występuje wyłącznie w wariancie ochronnym. Składki regularne oraz składki doraźne wpłacane przez Ubezpieczającego lokowane są w czterech Funduszach zarządzanych przez Towarzystwo, różniących się od siebie stopniem ryzyka, a co za tym idzie spodziewanym zyskiem.Źródło: Opracowanie własne


Do ubezpieczenia posagowego towarzystwa ubezpieczeniowego Allianz Życie Polska S.A. można dokupić umowy dodatkowe:
  • na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku (DNW).
  • ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania (DPZ).
  • zwolnienie z opłacania składek na wypadek inwalidztwa (DIS).
  • ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem lub jedną ze zdefiniowanych chorób (DIW). 
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
  • 2010-03-09 17:02 wtorek ~Tomasz Marcinkiewicz | [+] odpowiedz
    Czekalem na odszkodowanie 4 miesiace a jak juz sie doczekalem to dostalem tylko 3% przy trfałym usczerbku na zdrowiu jakim jest usuniecie 1/4 łekotki sprawa jest w toku teraz przechodzi na droge sondo... czytaj dalej »
  • 2007-09-03 13:17 poniedziałek ~luki | [+] odpowiedz
    Witam, chciałbym zwrócić uwagę że ubezpieczenie na dozycie z planem edukacyjnym oferowane przez TU Allianz Zycie Polska SA to ubezpieczenie klasyczne, oparte na rezerwach matematycznych. Wpłacane prz... czytaj dalej »
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.