X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie posagowe – Generali Życie – Ubezpieczenie posagowe Lew Junior

2006-11-29 17:41 środa
Ubezpieczenie posagowe – Generali Życie – Ubezpieczenie posagowe Lew Junior
Lew Junior został stworzony dla osób, które chcą zapewnić dziecku kapitał na rozpoczęcie dorosłego życia i bezpieczeństwo finansowe w razie śmierci rodzica. Towarzystwo ubezpieczeniowe gwarantuje wypłatę wybranej sumy ubezpieczenia, szeroki zakres ubezpieczenia i elastyczną ofertę, a także możliwość rozszerzenia umowy podstawowej o wybrane opcje dodatkowe.

  
Umowy dodatkowe:
  •  śmierć ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku: jeżeli rodzic zginie w nieszczęśliwym wypadku, wypłacamy dziecku dodatkowe świadczenie w wysokości sumy ubezpieczenia;
  •  ubezpieczenie na wypadek trwałego inwalidztwa dziecka: Generali wypłaca tu świadczenie do 200% sumy ubezpieczenia;
  •  ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania dziecka: jeżeli dziecko dozna poważnego zachorowania, wypłacane jest dodatkowe świadczenie
  •  ubezpieczenie na wypadek pobytu dziecka w szpitalu (np. w związku z ciężkim złamaniem wymagającym interwencji chirurgicznej), wypłacamy świadczenie w zależności od liczby dni spędzonych w szpitalu
  •  ubezpieczenie na wypadek pobytu dziecka w szpitalu, spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem.
 

 
 
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przewłaszczenie na zabezpieczenie - jest jedną z form zabezpieczenia ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.