X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie posagowe – Gerling Polska TU na Życie S.A. - ŹRÓDŁO

2006-12-18 17:16 poniedziałek
ŹRÓDŁO - Posagowe Ubezpieczenie na Życie Związane z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym

ŹRÓDŁO to bardzo elastyczne ubezpieczenie posagowe idealnie odpowiadające na Państwa potrzebę. Systematyczne inwestowanie zaowocuje zebraniem kapitału, który może być wykorzystany na edukację, kupno mieszkania lub inne ważne cele związane ze startem w dorosłe i samodzielne życie Państwa dziecka. Zgromadzone środki pozwolą spełnić marzenia i potrzeby Państwa dziecka związane ze startem w dorosłe i samodzielne życie.

 Umowy dodatkowe:
  • zgon Ubezpieczonego w następstwie wypadku
  • przejęcie opłacania składek w sytuacji powstania niezdolności do pracy Ubezpieczonego w wyniku wypadku.

Korzyści z ubezpieczenia:
  • Na zakończenie okresu ubezpieczenia dziecko otrzymuje świadczenie w wysokości równej środkom zgromadzonym na rachunku regularnym i dodatkowym, jeśli to ostatnie istnieje.
  • W przypadku śmierci dorosłego Ubezpieczonego dziecko otrzymuje wypłatę świadczenia w wysokości równej sumie ubezpieczenia i środkom zgromadzonym na rachunku regularnym i dodatkowym, jeśli to ostatnie istnieje.
  • Przyszła wypłata świadczenia z tytułu ubezpieczenia nie podlega opodatkowaniu ani podatkiem dochodowym, ani spadkowym.
  • Możliwość dokonywania zmian wysokości sumy ubezpieczenia w zależności od Państwa sytuacji życiowej i aktualnych potrzeb.
  • Już po 2 latach trwania ubezpieczenia istnieje możliwość dokonywania wypłat środków zgromadzonych na rachunku regularnym.
  • W wyniku wystąpienia trudnej sytuacji życiowej i po 2 latach od zawarcia umowy istnieje możliwość zawieszenia opłacania składki regularnej na okres 12 miesięcy.
  
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz obligacji - Fundusze inwestycyjne inwestujące w papiery ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.