X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie posagowe WARTA - Lepszy start w przyszłość

2010-05-28 08:23 piątek
Dobro dziecka jest dla rodziców najważniejsze. Aby ułatwić mu start w dorosłość, warto pomyśleć o wykupieniu  odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej oferowanej przez WARTĘ.  Będzie to prezent na Dzień Dziecka, który zaprocentuje w przyszłości. 

Ubezpieczenie Posagowe WARTY  to program oszczędnościowo-ochronny, który ma za zadanie wesprzeć starania rodziców o zabezpieczenie finansowe dziecka.  Środki zgromadzone na koncie polisy pomogą pokryć wydatki związane z edukacją i usamodzielnieniem się młodego człowieka.

Z kwoty zgromadzonej na polisie można skorzystać po osiągnięciu wieku wskazanego w umowie, tj. pomiędzy 18 a 25 rokiem życia. Ubezpieczenie posagowe to nie tylko budżet na start, ale również forma finansowego zabezpieczenia na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia uniemożliwiającego dalszą opiekę – śmierci lub inwalidztwa osoby wykupującej ubezpieczenie.

Umowę może zawrzeć nie tylko rodzic, ale także osoba niespokrewniona z dzieckiem. Składkę z tytułu ubezpieczenia można opłacić jednorazowo lub systematycznie, co miesiąc, kwartał, pół roku, lub co rok. Przyszłość dziecka można zabezpieczyć już od 60 zł miesięcznie.    

Umowę podstawową, zawartą na min. 5 lat można uzupełnić szeregiem dodatkowych opcji m.in. przejęcie opłacania składki przez TUnŻ WARTA w przypadku całkowitego inwalidztwa osoby wykupującej polisę, Renta Posagowa czy Fundusz Posagowy, który pozwala zainwestować dodatkowe środki finansowe (poza ustalonymi składkami) i tym samym zwiększyć sumę kapitału końcowego, wypłaconego dziecku na koniec okresu ubezpieczenia. Skorzystanie z zgromadzonych w tym funduszu środków możliwe jest w każdym czasie jego trwania.

Ubezpieczenie Inwestycyjne WARTA to kolejna możliwość oszczędzania dla dziecka . Główny nacisk położony jest tu na inwestowanie, przy jednoczesnym zredukowaniu części ochronnej. Ubezpieczeniem można objąć dziecko, które ukończyło 1 rok życia, ale nie ma ukończonych 25 lat.

Polisę można rozszerzyć o Pakiet Wypadkowy Współubezpieczonego – ubezpieczenie życia i zdrowia rodziców lub opiekunów prawnych dziecka, który dodatkowo zabezpiecza na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Składkę można opłacić jednorazowo lub regularnie (miesięcznie, kwartalnie, półrocznie, rocznie). Długoletnia inwestycja nagradzana jest premią ubezpieczeniową - im dłuższa inwestycja, tym wyższa premia ubezpieczeniowa.

Kontakt:

Monika Nowakowska
Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura Public Relations
rzecznik@warta.pl
Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa WARTA S.A.
ul.: Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa
tel.: (+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Warty z dnia 2.05.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel in blanco - to weksel, który nie jest ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.