X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Grupowe ubezpieczenia na życie w AXA

2009-05-06 10:12 środa

Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe

W ramach polisy istnieje także możliwość korzystania z Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych. Istnieją tutaj aż cztery opcje do wyboru:

 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy Stabilnego Wzrostu – celem funduszu jest długoterminowy wzrost wartości aktywów funduszu przy niezbyt wysokim ryzyku. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą gromadzić oszczędności także poprzez oszczędności w akcje. Udział w portfelu może osiągnąć maksymalnie 40%.
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy Aktywnego Inwestowania – celem funduszu jest długoterminowy wzrost wartości aktywów funduszu przy średnim ryzyku. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą gromadzić oszczędności także poprzez oszczędności w akcje. Udział akcji w portfelu może osiągnąć maksymalnie 70%.
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy Wspólnego Zabezpieczenia – celem funduszu jest długoterminowy wzrost wartości aktywów poprzez inwestycje w instrumenty o niskim ryzyku. Polityka inwestycyjna zakłada inwestowanie przede wszystkim w dłużne papiery wartościowe Skarbu Państwa.
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy Optymalnego Inwestowania – celem funduszu jest długoterminowy wzrost wartości aktywów funduszu przy niezbyt wysokim ryzyku. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą gromadzić oszczędności także poprzez oszczędności w akcje. Udział akcji w portfelu może osiągnąć maksymalnie 40%.

Fundusze różnią się stopniem ryzyka, strukturą portfela i rodzajem instrumentów finansowych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Uwagi Końcowe

Optymalny Wybór Axa to wspaniały wybór dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Mnogość opcji pozwala nawet najbardziej wymagającemu pracodawcy czy pracownikowi znaleźć coś dla siebie. Pracodawcy to kompleksowe ubezpieczenie grupowe na życie daje możliwość dodatkowej gratyfikacji pracownika, która dodatkowo zabezpiecza interesy firmy. W obliczu nieszczęścia Axa zobowiązuje się do pomocy w poszukiwaniu nowych pracowników. Warto też zwrócić uwagę na maksymalny wiek ubezpieczonego, czyli aż 69 lat co jest niespotykaną rzadkością w polisach indywidualnych tego typu. Bardzo ciekawy także jest zakres chorób ujętych w ubezpieczeniu – są tu tak poważne zachorowania jak AIDS czy SEPSA.

Źródło: Axa

Jakub Tabisz

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
 • 2014-12-30 10:07 wtorek ~ada | [+] odpowiedz
  ja jestem ubezpieczona w firmie ubezpieczeniowej z Garwolina, ubezpieczony mam tam też samochód i jestem bardzo zadowolona. zainteresowanym podaję stronę www.ubezpieczeniagarwolin.pl
 • 2012-10-22 11:51 poniedziałek ~Justyna | [+] odpowiedz
  Płacę od prawie 2lat składkę i w ostatnim czasie trafiłam do szpitala. Leżałam na oddziale 8 dni ale nie dostałam ani grosza za pobyt w szpitalu, bo oczywiście Towarzystwo zawsze sobie znajdzie jakiś ... czytaj dalej »
 • 2009-10-18 11:14 niedziela ~bury justyna | [+] odpowiedz
  tu justyna bury.wyslalam do panstwa wniosek o wyplacenie swiadczen ubezpieczenie o operacje.ile czeba czekac na decyzje i informacje.jestem ubezpieczona ubezpi.grupowym.21.10.09 czeka mnie 2 operacja ... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kwota bezsporna odszkodowania - To kwota należna poszkodowanemu od ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.