X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Grupowe ubezpieczenia na życie w AXA

2009-05-06 10:12 środa

W ofercie Axy możemy znaleźć kilka grupowych ubezpieczeń na życie. Jest to dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy dbającego o bezpieczeństwo swoich pracowników. Na łamach naszego portalu przyglądamy się propozycjom Axy.

Wybierz optymalnie z Axą

Optymalny Wybór AXA to grupowe ubezpieczenie na życie, dedykowane przedsiębiorcom, instytucjom i innym dużym organizacjom. Ten nowoczesny program ubezpieczeniowy cechuje się dużym zakresem ochrony zarówno pracownika, jak i jego bliskich, a równocześnie zapewnia wiele korzyści samemu pracodawcy. To grupowe ubezpieczenie na życie jest dedykowane firmom, instytucjom i innym dużym organizacjom zatrudniającym 16 i więcej osób w wieku od 15 do 69 lat.

Axa umożliwia zróżnicowanie programów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych dla poszczególnych osób i grup pracowników. Firma otacza ochroną pracowników i ich rodziny, oraz pomaga w gromadzeniu oszczędności na emeryturę. Program ubezpieczeniowy OPTYMALNY WYBÓR AXA może być dostosowany do specyficznych potrzeb firm z konkretnych segmentów rynku. Specjaliści Axy zaprojektowali już specjalne programy dla tak różnych przedsiębiorstw jak np. sieci supermarketów, firmy ochroniarskie czy firmy produkcyjne.

Warunki ubezpieczenia

Do ubezpieczenia mogą przystąpić wszyscy pracownicy w danym zakładzie pracy w wieku od 15 do 69 lat. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie i zdrowie pracowników oraz członków ich rodzin. Istnieje możliwość wzbogacenia ubezpieczenia o element oszczędnościowy w postaci ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, pozwalający na gromadzenie oszczędności. Umowa jest zawierana na rok z możliwością jej przedłużenia na kolejne okresy. Składki za ubezpieczenie OPTYMALNY WYBÓR AXA mogą być płatne w systemie rocznym, półrocznym, kwartalnym lub miesięcznym.

W przypadku płatności obejmujących okres conajmniej kwartalny, AXA udziela pracodawcy z tego tytułu dodatkowych zniżek. Towarzystwo dopuszcza również możliwość zawieszania opłacania składki. Raz w roku, przed każdą rocznicą polisy, Towarzystwo dokonuje oceny działalności prowadzonej przez ubezpieczającego na podstawie m.in. aktualnej struktury zawodowej, płci i wieku osób objętych ochroną ubezpieczeniową oraz wysokości sum ubezpieczenia, a w rezultacie określa koszt ochrony ubezpieczeniowej obowiązujący przez kolejny rok polisowy. Na dwa miesiące przed każdą rocznicą polisy ubezpieczający może wystąpić z wnioskiem o zmianę wysokości lub częstotliwości opłacania składek. 

Suma Ubezpieczenia

OPTYMALNY WYBÓR AXA pozwala na określanie sum ubezpieczenia i składek kwotowo lub też sum ubezpieczenia jako wielokrotności wynagrodzenia, a składek jako procentu wynagrodzenia. Ponadto, w ramach OPTYMALNEGO WYBORU AXA istnieje możliwość finansowania składki ubezpieczeniowej przez pracodawcę lub przez samych ubezpieczonych pracowników, jak również możliwość współfinansowania.

Na dwa miesiące przed każdą rocznicą polisy ubezpieczający może wystąpić z wnioskiem o zmianę wysokości sumy ubezpieczenia.

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
  • 2014-12-30 10:07 wtorek ~ada | [+] odpowiedz
    ja jestem ubezpieczona w firmie ubezpieczeniowej z Garwolina, ubezpieczony mam tam też samochód i jestem bardzo zadowolona. zainteresowanym podaję stronę www.ubezpieczeniagarwolin.pl
  • 2012-10-22 11:51 poniedziałek ~Justyna | [+] odpowiedz
    Płacę od prawie 2lat składkę i w ostatnim czasie trafiłam do szpitala. Leżałam na oddziale 8 dni ale nie dostałam ani grosza za pobyt w szpitalu, bo oczywiście Towarzystwo zawsze sobie znajdzie jakiś ... czytaj dalej »
  • 2009-10-18 11:14 niedziela ~bury justyna | [+] odpowiedz
    tu justyna bury.wyslalam do panstwa wniosek o wyplacenie swiadczen ubezpieczenie o operacje.ile czeba czekac na decyzje i informacje.jestem ubezpieczona ubezpi.grupowym.21.10.09 czeka mnie 2 operacja ... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar I - to emerytura ze zreformowanego ZUS. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.